زمان مطالعه: 4 دقیقه

برای اکثر خانم ها ، مقوله آرایش تقریباً یک حوزه شخصی است ، دوستی که غم و اندوه ما را از فشار روزانه، پنهان نگه میدارد و همچنین دستیاری که در پخش شادی، خوشبختی و انرژی مثبت در ما بسیار موفق است.

بله ، همه ما عاشق تماشای فیلم های آرایش و انجام تکنیک هایی هستیم که آموخته ایم. مدام به دنبال دانستن اینکه کدام کرم پودر مناسب رنگ پوست ماست، کدام آرایش چشم و کدام رنگ رژ لب را باید استفاده کنیم،بدنبال استفاده از خط چشم مناسب با توجه به شکل چشم و غیره هستیم. همه ما در زمینه آرایش خود تجربه هایی داریم اما با گذشت زمان نیاز های پوست ما متفاوت خواهد شد و ما باید همگام با گذشت سن از آرایش های گوناگون و مناسب سنمان غافل نشویم . ما هر روز آرایش یکسانی نداریم. ما با تمام جزئیاتی که رعایت میکنیم ، از لباس هایی که می پوشیم گرفته تا مدل موهای خود و لوازم جانبی مورد استفاده، خود را به بهترین شکل ممکن منعکس می کنیم.

برای دانستن جدیدترین ترند های آرایشی، ما گریم های آرایش پاییز و زمستان 2019-2020 را برای شما آماده کرده ایم. همراه بخش آرایش و زیبایی بدانیم باشیدتا ببینیم که کدام یک از آرایش ها در خط مقدم قرار دارند

1.خط چشم های رنگی

اگرچه خط چشم مشکی ضروری است ، اما امتحان رنگ های جدید در خط چشم در این فصل کاملاً مرسوم است. شما می توانید با آرایش روزانه خود با رنگ های چشمگیر توجه ها را به سمت چشمان خود جلب کرده و ظاهری مطابق مد و خنک به دست آورید.

خط چشم رنگی جدید

خط چشم های رنگی

2. پوست برنزه

شاید تصور کنید با به پایان رسیدن تابستان دیگر پوست برنز جذابیت خود را از دست بدهد اما مثل اینکه اینطور نیست .به نظر می رسد پوست کمی برنزه نیز در این فصل همچنان پرطرفدار است. پوست کمی برنزه با گونه های سرخ شده از سرما جذابیت چهره شما را چندیدن برابر خواهد کرد.

پوست برنزه 1پوست برنزه 2

3.مژه های حجیم و پرپشت

مژه های حجیم نیز زمستان امسال بسیار مرسوم است. با مژه های بلندتر و پرتر می توانید چشم هایتان را بزرگتر نشان دهید و آرایش چشم خود را بیشتر برجسته کنید. تنها با استفاده از ریمل مژه و ابرو می توانید در آرایش روزانه خود ظاهری بسیار شیک ایجاد کنید.

مژه 2مژه بلند

4.لبهای سرخ یا قرمز بلوطی

امسال نیز لبهای تیره در خط مقدم هستند. خواه سرخ باشد یا به رنگ نارنجی یا قرمز تیره. با انتخاب رنگ رژ لب مناسب برای شما ، می توانید لب های خود را در زمستان شاداب نگه دارید.رنگ سرخ از معدود رنگهایی است که همه خانمها به آن علاقه مندندو به جوانی و شادابی چهره بسیار کمک کننده است.

 

رژ قرمز 2رژ قرمز

 

5.سایه آبی اسموکی

خب،اگر بخواهیم روراست باشیم همه ما سایه اسموکی را امتحان کرده ایم.اما تابه حال چندبار به خودمان این فرصت را داده ایم تا از سایه های اسموکی مشکی و تیره فاصله بگیریم و سایه های اسموکی رنگی مثل آبی را امتحان کنیم.حالا این فصل سرد بهترین زمان برای انجام این ترند زیبایی آرایشی است.

سایه آبی اسموکی

 

6.لب های براق با لیپ گلاس

درخشش در زمستان و پاییز غوغا میکند.بنابراین استفاده از برق لب بر روی رنگ طبیعی لب های شما یا لبهایی که با یک رژلب نود آراسته شده اند میتواند جلوه زیادی به لبهای شما دهد.

رژلب نود با برق لب

 

 

7.لبهای خود را رنگ آمیزی کنید

به لب های حجیم شده با رژلبهای ضخیم نه بگویید و با یک رژلب خوش رنگ به آرامی و با لطافت رنگی ملیح به لب های خود ببخشید.طوری که شیارها و لکه های لب شما مشخص باشند تا بااین زیبایی طبیعی به استقبال فصل سرما بروید.

رنگ آمیزی لبها

 

8.سایه دورنگ

چرا وقتی میتوانید از دو رنگ سایه متناسب با هم استفاده کنید یک رنگ سایه انتخاب میکنید؟برای خنثی کردن این روند تکراری به شما پیشنهاد میکنیم از یک رنگ برای بالای پلک چشم خود و از رنگ دیگر برای قسمت پایینی استفاده کنید.این یک راه فوق العاده آسان برای رنگی کردن ظاهر شماست.

سایه دو رنگ

 

9.رژگونه صورتی براق

با این ترند آرایشی زیبا خود را درخشان کنید.این رژگونه صورتی براق را میتوانید به گونه ها،شقیقه و استخوان زیر ابروی خود بزنید تایک ظاهر زیبا و شاداب به چهره شما هدیه دهد.

رژگونه صورتی براق

 

10.ابروهای لیفت شده

دیگر دوران پشیمانی از ابروهای پرپشت و ضخیم به پایان رسیده.ابروهای پرپشت خود را رو بالا شانه بزنید و با ژل ابرو آنها را در جای خود محکم کنید تا شما را صاحب چهره ای جدید و فشن کنند.

ابروهای لیفت شده

(Visited 97 times, 1 visits today)