زمان مطالعه: 6 دقیقه

شلوار لگ علاوه بر اینکه راحت ترین شلوار تا به حال بوده است، فوق العاده همه کاره است. نه تنها برای سالن بدن سازی مناسب هستند، بلکه می توانند متناسب با مجموعه ای از لباس های دیگر برای اوغات فراغت، روزمرگی ها گزینه مناسبی باشند.

مطمئناً زیبا جلوه دادن شلوار لگ شما بسته به این است که برای هر شرایطی چطور آن هارا با لباس ها و کفش های خود ترکیب میکنید و به آنها مدل میدهید.مخصوصا این کفش شماست که نقش اساسی در  خوب نشان دادن شلوار چسبان شما دارد. ما در بخش مد بدانیم بهترین کفش ها را برای پوشیدن با شلوار چسبان جمع آوری کرده ایم تا علاوه بر اینکه احساس راحتی می کنید بسیار زیبا نیز بنظر برسید. از کفش های کتانی کلاسیک گرفته تا لوفر های زنانه که بااین شلوارها عالی بنظر میرسند.

1.کتانی های توری

کفش های کتانی توری بدون شک ساده ترین کفش برای جفت شدن با شلوار های لگ هستند. به لطف زیبایی ظاهری ورزشی هر دو شلوار لگ و کفش ورزشی، در این ترکیب کاملاً با هم جور هستند. اگرچه می توانید این کفش ها را با استایل های مختلف امتحان کنید . اما این ترکیب چون در حاشیه یک ترکیب ورزشیست بسیار شیک خواهد شد. میتوانید با اضافه کردن یک کلاه لبه دار و یا گوشواره حلقه ای به این استایل خود جذابیت بیشتری بدهید.

 

کفش کتانی توری دخترانهکلاه لبه دار مد ورزشی دخترانه

 

گوشواره حلقه ای

2.اسنیکرز ساق کوتاه

کفش های کتانی توری تنها نوع کفش های کتانی نیستند که با این شلوارها عالی به نظر می رسند. کفش های کتانی کوتاه نیز می توانند با این شلوارهای مینیمال کاملاً شیک به نظر برسند. تیپ های ورزشی که ممکن است کمی سنتی و قدیمی به نظر برسند در صورت ترکیب  با این اسنیکرز ها چهره ای کاملا جدید به خود میگیرند.به دلیل ظاهر سبک و ساده ای که این کفش ها دارند همراه با یک لگ ترکیب مناسبی برای گذراندن آخر هفته ها و تعطیلات شماست.

شلوار لگ با کفش اسنیکرز

 

 

3. کفش های لوفر زنانه

لوفرها می توانند یک گزینه کفش شگفت آور و شیک برای پوشیدن با شلوارلگ باشند.به لطف ظاهر شیک و صیقلی آنها، می توان از آنها برای بیشتر کردن زیبایی ظاهری شلوار لگ استفاده کرد. اگر مطمئن نیستید که چگونه این ترکیب را بپوشید، سعی کنید آن را با یک پیراهن دکمه دار و بلند مد روز ترکیب کنید. این ظاهر به دست آمده پیچیده و شیک و در عین حال راحت و آرام خواهد بود.

 

 

کفش لوفر زنانه و شلوار لگ

 

کفش لوفر شزنانه و شلوار لگ

 

4.صندل ها

تمام چیزی که شما باید برای داشتن تیپی اسپرت و مناسب یک گشت و گذار میان روزی در خیابان ها نیاز دارید این شلوار های لگ با یک جفت صندل است. این کفش های ساده و راحت ترکیبی کامل از ورزش و خیابان است. بنابراین، آنها یک انتخاب عالی برای دستیابی به یک ظاهر ورزشی روزمره هستند. بنابراین، دفعه بعدی که به لباسی احتیاج دارید که مناسب یوگا و صبحانه در یک محیط آرام است حتماً این ترکیب را امتحان کنید.

صندل با شلوار لگ

صندل و لگ زنانه

 

 

5.بوت های بالای زانو

در زمستان، درست ترین انتخاب برای شما شلوار های لگ چسبان با چکمه های بالای زانو هستند. این ظاهر نه تنها شیک است بلکه می تواند به طور جدی جذاب نیز باشد. بنابراین، به جای اعتماد به شلوار جین سیاه و ضخیم خود برای شب ها، به جای آن شلوار لگ را در نظر بگیرید. شلوار لگ علاوه بر راحتی بیشتر از شلوار جین، در زیر چکمه های باریک نیز مناسب خواهد بود. برای چشم نواز کردن این ترکیب هم، سعی کنید شلوار چسبان و چکمه های بلند خود را با یک ژاکت نازک، یقه اسکی و یا ژاکت چرمی کوتاه ست کنید.

شلوار لگ با بوت بلند

 

6.بوت های ساق کوتاه

بوت های ساق کوتاه یک گزینه کفش کلاسیک و شیک است که می تواند با انواع شلوارها از جمله شلوار  لگ هماهنگ باشد. اگرچه آنها با شلوارهای چسبان معمولی بسیار عالی به نظر می رسند، اما شما باید سعی کنید آنها را با یک شلوار چرم نیز امتحان کنید. با ترکیب چکمه های تا مچ پا سیاه و پاشنه دار و شلوار چسبان چرمی، بلافاصله یک لباس مجلسی و مد روز خواهید داشت. فقط کافی است این ترکیب را با یک لباس  آستین بلند مشکی و شنل شیک برای آن لباس زیبا همراه کنید تا شما را به راحتی از روز به شب برساند.

 

بوت ساق کوتاه و شلوار لگ

بوت زنانه ساق کوتاه و شلوار چرمی

 

7.پاشنه بلندها

فکر می کنید کفش پاشنه دار با شلوار لگ هم خوانی ندارد؟ دوباره فکر کنید، در واقع  این کفش های پاشنه بلند هستند که می توانند با یک شلوار لگ و چسبان کاملاً ست شوند تا ظاهری شیک داشته باشید. همیشه هدف اصلی ست کردن لباس ها با یکدیگر ایجاد تعادل در ظاهر افراد بوده است .از آنجا که شلوار لگ و کفش پاشنه دار باعث می شود که نیمه پایینی شما بلند و لاغر به نظر برسد، سعی کنید آنها را با چیزی آزادتر از بالا جبران کنید. به طور مثال، یک پیراهن بلند که در قسمت بالای ران شما به پایان می رسد می تواند با شلوار چسبان و کفش پاشنه بلند ترکیبی خارق العاده ای داشته باشد. در صورت سرد بودن هوا می توانید یک ژاکت گشاد یا ژاکت نیم تنه را روی آن اضافه کنید.

 

شلوار لگ با کفش پاشنه بلند

 

8.کفش های تخت

کفش های تخت به لطف طراحی ساده و باریک خود کاملاً با شلوارلگ هماهنگ هستند. به همین ترتیب، این ترکیب میتواند مورد پسند شما باشد اگر بدنبال این هستید تا ظاهری معمولی و در عین حال شیک داشته باشید. هنگامی که نوبت به تصمیم گیری در مورد پوشیدن لباس می رسد، انتخاب با خود شماست. می توانید یک کاپشن و کت چرمی، یک  ژاکت ، یک پیراهن و روسری مجلسی یا چیز دیگری امتحان کنید. از آنجا که ترکیب این شلوار و کفش شما یعنی شلوار لگ و کفش تخت باشد انتخاب قسمت بالاییی تنه خود کار ساده ای است چون این ترکیب با همه تیپ ها هماهنگ میشوند.

شلوار لگ و کفش تخت

 

9.بوت های تا زانو

یک  شلوار لگ که با چکمه هایی تا زانو رسیده اند ترکیب خوبی تشکیل میدهند.و یک لباس زیبا برای پاییز یا زمستان را ایجاد می کنند. برای راحت بودن یک جفت چکمه تخت جیر یا چرمی انتخاب کنید. سپس، یک ژاکت بزرگ اضافه کنید و  بعد این ست زیبا را با یک کلاه زیبا ، مانند کلاه پسرانه beanie یا baker ، به پایان برسانید. گرچه این لباس برای همه خانم ها شیک و راحت است، اما برای کسانی که باردار هستند می تواند انتخاب بسیار خوبی باشد.

شلوار لگ با بوت

 

کلاه دخترونه بایکر

(Visited 622 times, 1 visits today)