زمان مطالعه: 5 دقیقه

اکسسوری و جواهرات همیشه بهترین راه برای دیده شدن لباس ها بوده اند.

این جواهرات و متعلقاتی که برای تزیین لباس ها و استایل افراد استفاده میشوند و به نام اکسسوری بین همه رایج شده است،کمکی بزرگ به صنعت مد کرده اند. طرفداران مد از این اکسسوری ها برای تنوع دادن و هیجان بخشیدن به لباس ها استفاده میکنند.

فرقی نمیکند در چه فصلی از سال یا حتی در چه سالی از زندگی خود هستید.انقدر تنوع این اکسسوری ها و جوارهرات زیبا زیاد است که همیشه گزینه انتخاب برای شما روشن است.

حالا که این دوست داشتنی ها جای خود را در دل طرفدارانشان باز کردند بهترین زمان برای دیدن چندترند اکسسوری و جواهرات زمستانی است. با بخش مد بدانیم همراه باشید تا چند نمونه عالی را با هم بررسی کنیم.

ترند گردنبند

جواهرات بزرگ

این گردنبندهای هنری واقعا نفس گیر بنظر میرسند.پشت چهره ی بزرگ و نمایشی آنها ظرافت هنری پنهان است که آنها را بسیار دوست داشتنی کرده است.این گردنبند ها معمولا دور گردن را کامل میپوشانند.و با گوشواره ها و النگو های هنری هم ست بسیار چشم نوازی میشوند.

لباس های زمستانی به خاطر ظاهر ضخیمی که دارند با جواهرات بزرگ بسیار به چشم می آیند .پس بین جواهرات خود حتما جای یک گردنبند بزرگ و هنری را خالی بگذارید.

جواهرات بزرگ ترند جدید زمستان

جواهرات بزرگ ترند جدید زمستان

جواهرات بزرگ ترند جدید زمستان

جواهرات بزرگ ترند جدید زمستان

جواهرات بزرگ ترند جدید زمستان

جواهرات بزرگ ترند جدید زمستان

 

گردنبند های چوکر

در صنعت مد،همیشه انواع متفاتی از زیور آلات را داشته ایم .یکی از خبر های خوب برای طرفداران اکسسوری ها و زیور آلات برگشت دوباره گردنبدچوکر است که بسیار منتظر آن بودند.اما اینبار با زرق و برق و ظرافت بیشتر از گذشته. در سالهای 1990 این گردنبندها بسیار محبوب بوده است.شاید برای شما هم سوال پیش آمده باشد که آیا این نوع گردنبند نماد یک موضوع یا مذهب خاصی باشد.اما جواب خیر است .این گردنبند هم به مانند سایر زیور آلات برای زیباتر کردن شماست.به دلیل ظاهر خاص این گردنبند برای گردن های بلند بسیار مناسب و شیک خواهد بود.

گردنبند چوکر ترند زمستان

گردنبند چوکر ترند زمستان

گردنبند چوکر ترند زمستان گردنبند چوکر ترند زمستان

گردنبند چوکر ترند زمستان

 

گردنبندهای چوکر با سنگ رنگی

از طرفی دیگر این چوکر های زرق و برقی هستن که با سنگ های رنگی کنار لباس شب شما خیره کننده خواهند بود.تلفیقی از طبیعت و هنر بر گردن شما چشم ها را به سمت خود میکشد.رنگهای رنگین کمانی این گردنبند ها این قابلیت را به آن ها میدهد تا با همه رنگ لباس ترکیب فوق العاده ای شوند.

گردنبند چوکر سنگی و رنگی ترند زمستان

گردنبند چوکر سنگی و رنگی ترند زمستان

گردنبند چوکر سنگی و رنگی ترند زمستان

گردنبند چوکر سنگی و رنگی ترند زمستان

گردنبند چوکر سنگی و رنگی ترند زمستان

 

گردنبند های لایه ای

گردنبندهای لایه لایه را به یاد دارید؟چه کسی از بازگشت آنها خوشحال نیست.این گردنبند ها در عین سادگی بسیار زیبا و جذاب هستند و با انواع لباس هم ست میشوند.

گردنبند طلا لایه لایه ترند زمستان

گردنبند لایه لایه ترند زمستان

گردنبند لایه لایه ترند زمستان

گردنبند طلا لایه لایه ترند زمستان

 

زنجیر ها

نکته خوبی که درباره زنجیر ها وجود دارد این است که نه تنها در گردنبند بلکه بسیار در طراحی مد پرکاربردند.در کیف و کفش و لباس استفاده میشوند و با هر چه که ترکیب میشوند زیبایی آن را چندین برابر میکنند. زنجیر ها مخصوصا اخیرا بسیار در مد پراستفاده و پر مدعا حاضر شده اند

گردنبند زنجیری ترند زنانه زمستان

بوت زنانه با زنجیر ترند زمستان

زنجیر شلوار مردانه ترند زمستان

گردنبند زنجیری ترند زمستان

 

ترند گوشواره

گوشواره های حلقه ای

گوشواره های حلقه ای به معنای واقعی برای همه نسل هاست.این دایره های ساده اما در مد روز این دوران هم پایدار مانده.اما کمی بزرگتر از قبل و ضخیم تر . ما میدانیم نیازی به گفتن اینکه این گوشواره های حلقه ای چقدر جذاب اند نباشد.

گوشواره حلقه ای ترند زمستان گوشواره حلقه ای ترند زمستان گوشواره حلقه ای ترند زمستان گوشواره حلقه ای ترند زمستان

 

گوشواره های تا به تا

خیلی از افراد از امتحان کردن گوشواره های متفاوت و تابه تا هم فرار میکنند.اما این جسارتی است که طرفداران مد آن را دارند.و به خوبی استقبال میکنند.این نوع گوشواره ها هم حس تنوع طلبی شمارا برطرف میکند و هم چهره شما را از حالت یکنواختی خارج می کند.از زمان پیدایش این مد بسیاری از افراد مشهور هم دنباله روی خوبی از آن کردند.

گوشواره تابه تا ترند زمستان

گوشواره تا به تا ترند زمستان

گوشواره تا به تا ترند زمستان

گوشواره های منگوله ای نخی

حس آرامش این گوشواره های بامزه را میتوان از دور هم حس کرد.گوشواره های نخی و پارچه ای از ترند هایی هستند که تقریبا در کل سال به خصوص در تابستان زیاد دیدیم.به دلیل تنوع رنگی بالا و رنگی رنگی بودنشان برای تابستان بسیار مناسب هستند.اما این به این معنی نیست که نمیتوانند در زمستان هم کولاک کنند.

گوشواره منگوله ای نخی گوشواره منگوله ای نخی ترند زمستان گوشواره منگوله ای نخی ترند زمستان

گوشواره منگوله ای نخی ترند زمستان

گوشواره منگوله ای نخی ترند زمستان

 

گوشواره های بلند

اجازه دهید گوشواره های بلند شما شانه هایتان را لمس کند.این مدل گوشواره ظرافت و زنانگی خودش را دارد.برای داشتن استایلی شیک و مناسب مهمانی از این گوشواره ها غافل نشوید.

گوشواره بلند زنانه

گوشواره بلند زنانه ترند زمستان

 

گل سینه

اکسسوری های قدیمی برمیگردند و جای خودشون رو بین این همه شلوغی و تنوع محصولات پیدا میکنند.این گل سینه ها که با نهایت دقت و سلیقه ساخته میشوند تا یک لباس ساده را چندین مرحله ارتقا دهند.گل سینه طرح برندها و طرح های فانتزی که بسیار زیبا هستندهم جز ترند های زمستانی به چشم میخورند.

گل سینه ترند زمستان

گل سینه ترند زمستان

گل سینه ترند زمستان

گل سینه ترند زمستان

 

اکسسوری های سرخپوستی

اکسسوری های رنگارنگ و شاد که تقریبا در همه جای دنیا شناخنه شده اند.استفاده از زیورآلات سنگین، انواع پر و پارچه و مهره به تعداد زیاد از ویژگی های این سبک است.

اکسسوری سرخپوستی

اکسسوری سرخپوستی

اکسسوری سرخپوستی

 

زیورآلات مرواریدی

مروارید ها به حدی زیبا هستند که همیشه مورد توجه باشند.زیورآلات مرواریدی هم در هر فصلی بین ترند ها دیده میشود.مروارید ها در هر چیزی که استفاده شوند میتوانند آن شی را ارزشمند جلوه دهند.پس به خاطر داشته باشید در جعبه زیورآلات خود حتما از زیورآلات مروارید داشته باشید.

گردنبند مرواریدی ترند زمستان

اکسسوری مرواریدی

اکسسوری مرواریدی ترند زمستان

گوشواره مرواریدی حلقه ای

 

 

 

 

 

(Visited 1,078 times, 1 visits today)