زمان مطالعه: 7 دقیقه

چه کسی رویای داشتن موهای بلند را نداشته است؟ عجیب نیست که این مدل مو های بلند در حال حاضر مد هستند. از بافت های مختلف گرفته تا فرها، موج های پری دریایی و فر درشت باز که بر روی موهای بلند خود نمایی میکنند. وقتی که موهای بلندی داشته باشید، دیگر با محدودیتی درتغییر ظاهر مواجه نخواهید شد.وموی بلند قابلیت این را دارد که هرفرم صورتی را دوست داشتنی کند.

موهای بلند به خاطر قدرتی که در نشان دادن ویژگی های برجسته شما و همچنین در زیباتر و جوانتر نشان دادن شما دارد بین اغلب زنان و مردان از محبوبیت بالایی برخوردار است . موهای بلند به مراتب چهره شما را زنانه تر میکند.بنابراین، اگر فقط به دنبال تغییر هستید و قصد کوتاهی موی خود را ندارید این مدل موهای الهام بخش برای موهای بلند را در بخش آرایش و زیبایی بدانیم بررسی کنید.

1.مدل موی لایه ای

اگر به دنبال تغییر مو در اواسط سال هستید اما نمی خواهید موهای بلند خود را فدا کنید، یک مدل لایه ای را امتحان کنید. این مدل مو متناسب با انواع موهای نازک و ضخیم است. زیرا می تواند با ایجاد عمق و ابعاد در موها آن هارا از حالت یکنواختی خارج کند و ظاهری شاداب به موها بدهد.وقتی مدل لایه ای را انتخاب میکنید آرایشگر موهای شما را به طول های مختلف کوتاه می کند. موقعیت و طول دقیق لایه ها طوری تنظیم می شود تا با فرم صورت شمامطابقت داشته باشد .

به عنوان مثال ، لایه های بلند و هوایی برای فرم های صورت مربع و گرد بهترین حالت را دارند، در حالی که صورت های بیضی شکل با لایه های نرم و لطیف ظاهر خوبی دارند. مدل موی بلند لایه ای، راهی عالی و بدون تغییر چشمگیر در اندازه کلی مو،برای جان بخشیدن به موهای شماست .

 

2.موهای بلند با چتری

موهای بلند همراه با چتری فوق العاده به نظر می رسد . این بهترین کنتراستی است که در عین حال که بقیه موهای بلند خود را دست نخورده نگه می دارید، قدرت فرم دهی موهای کوتاه را به شما می دهد. موی چتری به زیبایی با موهای پرپشت و موج دار ترکیب می شود. در همین حال ، اگر موهای نازک دارید نیز مدل چتری آشفته میتواند مدل مناسبی برای شما باشد . اگر جسور هستید میتوانید چتری هایی با انتهای صاف یا تکه تکه را تجربه کنید.

 

مدل موی چتری دخترانه مدل موی چتری دخترانه

مدل موی چتری دخترانه

 

3.موهای بلند و درهم

این مدل که در دهه هفتاد میلادی بسیار پرطرفدار بود دوباره بین مدل های جدید و ترند مو دیده میشود .مدلی طبیعی که معصومیت خاصی به چهره میدهد و برای صورت های با فرم مربع بسیار مناسب است . ایجاد هایلایت هایی پراکنده در این مدل مو بر طبیعی بودن و زیبایی آن می افزاید.

مدل مو دخترانه جدید

 

4. مدل بافت بلند

برای هر مناسبت و هر نوع مو یک مدل بافت جذاب میتوان داشت. موهای بلند مناسب بافتن است زیرا کارهای بیشتری میتوان روی آن انجام داد . بنابراین می توانید خلاق باشید، یک بافت دم اسبی کرکی از محبوب ترین مدل هاست زیرا در عین سادگی بسیار شیک به نظر می رسد.

بافت دخترونه جدید

بافت جدید و دخترونه زیبا بافت جدید و شیک دخترونه

 

5.موی بلند و بلوند

موهای بلوند هرگز از مد نمی افتند و رنگی از زیرگروه بلوند که در حال حاضر مد است ، بلوند یخی است. که به اندازه رنگ پلاتینی پر رنگ نیست، بلکه یک زمینه سفید ملایم به همراه خاکستری و شامپاینی و هایلایت های هلویی که روش خاصی برای چند بعدی نشان دادن موها است. اگر شما یک بلوند طبیعی نیستید، هنوز می توانید این سبک را با تکنیک بالیاژ بالا بدست آورید.

جایی که ریشه های شما تیره باقی می ماند اما زمینه مو کاملاً  به رنگ سرد به شما داده می شود که با رشته های سفید ماهرانه ترکیب می شود.مانند همه مدل های مو بلوند، این مدل نیز نیاز به نگهداری دارد. از ماسک های مو و تونر استفاده کنید و آماده رنگ آمیزی منظم باشید.بلوند کردن مو به مراتب نسبت به بقیه رنگ موها زحمت بیشتری دارد اما نتایج حاصل از بلوند شدن فوق العاده زیبا و ارزشمند است.

 

 

موی بلوند یخی دخترانه

 

موی بلوند یخی دخترانه موی بلوند یخی دخترانه

 

6.موهای جمع شده به بالا

یک مدل زیبا برای در طول روز یا یک قرار شام . مدل بالا جمع کردن مو یا به اصلاح رایج گوجه ای برای موهای بلند در عین سادگی بسیار شیک است . این مدل بر روی موهای نرم و لطیف به خوبی مینشیند پس قبل از درست کردن این مدل از سرم مو استفاده کنید تا وزی وخشکی ساقه موها گرفته شود. معمولا یک روز بعد از حمام و شستن موها زمان مناسبی برای درست کردن این مدل است. میتوانید برای زیبایی بیشتر چند تار مو را اطراف صورت خود آزاد بگذارید.حالا با یک جفت گوشواره و رژلب خوشرنگ با این مدل مو بدرخشید.

مدل موی جمع دخترانه

 

7.موهای پرپشت و حالت دار

داشتن موهای ضخیم و بلند نیازمند نگهداری زیادی است ، اما ارزش آن را دارد که به خوبی از آنها مراقبت کنید. موهای ضخیم باعث می شود جوان تر و سالم به نظر برسید و موهای شما معمولاً از وضعیت بهتری برخوردار هستند زیرا قوی تر هستند. گاهی اوقات ممکن است موهای شما آنقدر سنگین باشد که نتواند حالت آن را حفظ کند. به آرایشگر خود مراجعه کنید و بخواهید که موهای شما را مدل لایه ای که بالاتر درباره آن صحبت کردیم بزند و  حجم موهای خود را کمتر کنید تا هم راحت تر حالت بگیرد و هم سرعت عمل شما در درست کردن موهایتان بیشتر شود.افزودن هایلایت به این مدل موها و استفاده از سشوار و یا اتوی مو برای فر کردن انتهای موها جذابیتی بینهایت به موهای شما میدهد.

مدل مو پرپشت و بلند

 

8.موهای بلند صاف

موی بلند و صاف سبکی است که درنهایت میتوانید به آن برگردید . از آنجا که این ظاهر بسیار ساده است، شما باید مطمئن شوید که موهای شما دربهترین حالت خود هستند یعنی باید قبل از هرچیزی مراقب موخوره و وز شدن موهای خود باشید در غیر این صورت، ممکن است این مدل مو نامرتب به نظر برسد.این مدل مو رسیک نامرتب دیده شدن شما را کمتر میکند.موهای بلند ممکن است سنگینی کنند و خیلی صاف و بیحالت بنظر برسند که برای پیشگیری از چنین حالتی میتوانید از محصولات تقویت ریشه استفاده کنید.میتوانید از هایلایت ها برای اینکه موهای خود را از یکرنگی خارج کنید هم کمک بگیرید.

مدل موی بلند و صاف

 

9.موهای بلند دهه 50

دهه 1950 به دلیل مد و زیبایی فوق العاده زنانه معروف بود و مدل موها نسبت به دهه 40 کمتر رسمی بود. الهام گرفتن از دهه 50 برای موهای بلند، همراه با موج های عاشقانه است.موهای خود را از یک طرف جدا کرده ، سپس قسمت جلویی را جمع کرده و به پشت سنجاق بزنید تا حجم و ارتفاع در آن ایجاد شود. اگر می خواهید به صورت خود طول ببخشید ، این یک روش خلاقانه است. بعد، قسمت های کناری مو را به عقب بریزید و آنها را محکم کنید. بقیه موهای خود را موج ملایمی بدهید. این یک مدل موی کلاسیک و آسان است که زیبایی آن غیر قابل انکار است.

مدل موی دخترانه شیک و جدید

 

10.موهای بلند متوسط

موهایی که درست زیر شانه ها می ریزند ، متوسط ​​هستند. در این مدل موها حجم و وزنی مانند موهای بلند دارند. به علاوه همان قدرت موهای بلند را در کشیده نشان دادن صورت گرد و مربعی دارند. اگر موهای ظریفی دارید و یا مستعد ایجاد موخوره و شکاف خوردن مو هستید، این طول مو مناسب است زیرا همچنان می توانید موارد دلخواه که روی موهای بلند قابل اجراست را روی این مدل مو هم پیاده سازی کنید.مانند فر باز و درشت و بافت مو. چون قد موها در این مدل کوتاه تر است رسیدگی به آن آسانتر و بازدهی سریعتری دارد. درنتیجه موهای شما خشک و خسته نمی شود. تنها نکته ای که باید بخاطر بسپارید این است که این مدل مو به اصلاحات منظم نیاز دارد تا در طول مورد نظر نگه داشته شود.

مدل مو دخترانه جدید و زیبا

(Visited 2,988 times, 1 visits today)