زمان مطالعه: 6 دقیقه

اگر همسرتان همه چیز را به مادرش می گوید و دوست دارد شبیه او باشد و در همه مسافرت ها مادرش را با خودش همراه می کند باید بگوییم او بچه ننه است.

آقایان با همسر بچه ننه چه کار کنند؟

اگر شما هم از آن دسته آقایانی هستید که نامزدتان رابطه بسیار نزدیکی با مادرش دارد باید بدانید رابطه او با مادرش چیزهای زیادی را در مورد زندگی مشترک شما در آینده پیش بینی خواهد کرد اما اینکه شما با دانستن این نکات قابل تامل که در این بخش آورده ایم خوشحال یا ناراحت می شوید به خودتان بستگی دارد ، پس اگر نامزد یا همسرتان از آن دسته خانم هایی است که وابستگی بسیار زیادی به مادرش دارد دانستن این نکات خالی از لطف نخواهد بود.

ویژگی همسر بچه ننه

همه چیز را به مادرش می گوید

شما باید بدانید که همسرتان همه چیز را به مادرش می گوید مثلا مادر او می داند که شما چه زمانی به همسرتان گفته اید که دوستش دارید و چه زمانی به ورزش و تفریح پرداخته اید و تنها شاید مادر او نکته های خیلی ریز رابطه شما را نداند.

دختر-بچه-ننه

خصوصیات رفتاری همسر بچه ننه

با همسر بچه ننه چه کنیم؟

می داند از زندگی چه می خواهد

او همیشه به عنوان یک مشوق الگویی در کنار خود داشته است بنابراین زنی قوی است که می داند از زندگی چه می خواهد.

ساعت ها در روز با مادرش در ارتباط است

او هر روز ساعاتی را با تلفن یا شبکه های اجتماعی یا ایمیل با مادرش در ارتباط است و حداقل روزی یک بار با مادر خود صحبت می کند و گاهی ممکن است این مکالمه 45 دقیقه طول بکشد . همسر شما احتمالا آنقدر که با مادرش حرف می زند با دوستانش حرف نمی زند.

مادرش را به شما ترجیح می دهد

زمانی که با تلفن با شما در حال مکالمه است بفهمد که مادرش پشت خط است ، تماس خود را برای حرف زدن با مادرش با شما قطع می کند حتی اگر دریابد که مادرش کار واجبی با او ندارد.

نظرات مادرش را بیش از دیگران قبول دارد

هنگام پیش آمدن مشکل برای او آن را با مادر خود در میان می گذارد زیرا مادرش راکسی می داند که بسیار دانا و زیرک است و راه حل درست را در اختیار او می گذارد. او برای یافتن راه حل مشکلش قبل از شما از مادرش کمک می گیرد اما این به معنی ارزش قائل نبودن برای شما و نظراتتان نیست.

مراقبت می خواهد

هنگامی که او بیمار شود بلافاصله مادرش برای مراقبت از دختر کوچولوی 29 ساله اش خواهد آمد حتی اگر او در یک شهر دیگر زندگی کند .

همسر-بیمار

ویژگی های همسران بچه ننه

همسر بچه ننه چگونه است؟

ارتباط شما با مادرتان برای او مهم است

ارتباط شما با مادر خودتان برای او پر اهمیت است . او دوست ندارد که رابطه شما و مادرتان خیلی دوستانه باشد اما دوست دارد شما به او احترام بگذارید و از دیدن او لذت ببرید.

دوست دارد مانند مادرش باشد

او بچه دار شدن را دوست دارد و دلش می خواهد رابطه ای را که خود با مادرش برقرار کرده روزی با دخترش برقرار کند.

با مادر او مثل ملکه رفتار کنید

او از شما انتظار دارد که با مادرش رفتار دوستانه ای داشته باشید و احترام او را در همه حال حفظ کنید و با مادر او مثل یک ملکه رفتار نمایید . اگر این رفتار را با مادرش نداشته باشید او نمی تواند با شما رفتار خوبی را در پیش گیرد .

هیچ وقت در مسافرت تنها نیستید

شما نمی توانید با همسرتان به مسافرت دو نفره بروید و یا باید او به تنهایی با خانواده اش به مسافرت برود و شما در خانه بمانید و یا اینکه مادرش را همراه خود ببرید زیرا او نمی تواند ببیند که همه به مسافرت رفته اند و مادرش در خانه تنها مانده است.

زنان-بچه-ننه

همسرانی که بچه ننه هستند

همسر یا زن بچه ننه و رفتارهای او

مادر رو ببین دختر رو بگیر !

او بسیار شبیه مادرش است و شما می توانید آینده او را با نگاه به مادرش ببینید اما هیچ گاه برای حفظ رابطه خود به او نگویید که تو عین مادرت خواهی شد .

اوقات زیادی را با خانواده اش می گذرانید

شما باید بدانید وقتی با چنین زنی ازدواج می کنید ساعات زیادی را نیز با خانواده و مادر او سپری خواهید کرد به طوری که اگر در یک شهر باشید شام و ناهارهای زیادی با یکدیگر صرف خواهید کرد و اگر در شهر دیگری زندگی می کنید مرتب به خانه تان خواهد آمد .

تولد هیچ کس را فراموش نمی کند

برای او خانواده اش خیلی اهمیت دارد به طوری که هر فرصتی استفاده می کند تا با خانواده وقت بگذراند . او در تمام مراسم ها و جشن های خانوادگی شرکت می کند و تولد هیچ کس را فراموش نمی کند . این برای شما امتیازی مثبت خواهد بود زیرا او برای خانواده خود نیز همین گونه خواهد بود و عشقی تمام نشدنی به شما خواهد داشت.

مادرو-ببین-دخترو-بگیر

آیا همسر من بچه ننه است؟

با همسر وابسته به خانواده چگونه رفتار کنیم ؟

به همسرتان به آرامی و با احترام بگویید که دخالت های خانواده اش سبب بروز اختلاف و فاصله بین شما شده است و او را باصحبت هایتان متقاعد سازید؛ به او بگویید می توانید از پدر و مادرش راهنمایی بگیرید اما باید با هم فکری یکدیگر تصمیم نهایی را بگیرید.

بارها در بحث روابط زن و شوهری گفته شده که بهتر است ملایمت را رعایت کنید پس بهتر است در زمان گفت وگو با همسرتان برای او مثال بزنید که با توصیه های خانواده اش چه نتایج تلخ و غم انگیزی برایتان به وجود آمده و اگر دخالت خانواده او نبود این مشکلات پیش نمی آمد.

او را متهم نکنید وفقط آثار کارش را به او گوشزد کنید

ارتباط صمیمی تری با همسرتان داشته باشید تا او نیز احساس نزدیکی بیشتری با شما بکند. با او صحبت کنید تا او نیز حرف هایش را به شما بزند. بهترین کار این است که با محبت و توجه بیشترمان فرد وابسته را بیش از پیش به سمت خودمان جذب کنیم و به این ترتیب احساس تنهایی و انزوا را از او بگیریم.

(Visited 78 times, 1 visits today)