زمان مطالعه: 2 دقیقه

اگر به دنبال ترفند آرایشی برای ساخت پرایمر سایه چشم و افزایش ماندگاری سایه چشم هستید این مطلب را از دست ندهید.

ترفند ساخت پرایمر چشم برای ماندگاری سایه چشم

سایه چشم همان لوازم آرایش پرطرفدار و جذاب است که زیبایی چشم ها را کامل میکند، خانم ها از سایه چشم به خوبی استقبال میکنند اما همیشه نگران پاک شدن و عدم ماندگاری آن هستند زیرا پلک ها چرب هستند و پس از هربار پلک زدن تان سایه چشم کم کم پخش شده و آرایش تان را خراب میکند.
اما نگران نباشید امروزه محصولات آرایشی متعددی تولید و روانه بازار شده اند که باعث دوام و ماندگاری سایه چشم میشوند،همانطور قبلا نیز در  آموزش رفع مشکل چسبندگی مژه ها گفته ایم، یکی از این محصولات پرایمر چشم است که باعث افزایش ماندگاری آرایش چشم شده و سایه چشم تان را زیباتر و خوشرنگ تر نشان میدهد.

ماندگاری-سایه-چشم

ایده ای برای ماندگاری آرایش چشم

لازم نیست برای خرید پرایمر کلی هزینه کنید میتوانید خودتان در خانه پرایمر بسازید، یک ترفند آرایشی ساده به شما معرفی میکنیم که باعث میشود آرایش چشم تان ساعات بیشتری ثابت بماند. در این ترفند از مداد لب برای ماندگاری سایه چشم استفاده میکنیم زیرا نرم و چسبناک بودن مداد لب باعث افزایش ماندگاری سایه چشم میشود.

چگونه پرایمر سایه چشم بسازیم؟

قبل از زدن سایه چشم ابتدا همان قسمتی که میخواهید سایه چشم بزنید را با مداد لب پر کنید، در این ترفند باید از سایه چشم رنگ روشن استفاده کنید. بعد از زدن مداد باید روی آن سایه چشم بزنید در نهایت کارتان با ریمل زدن به اتمام میرسد.

ساخت-پرایمر

ترفند ساخت پرایمر چشم

 

(Visited 298 times, 1 visits today)