زمان مطالعه: 3 دقیقه

احتمالا این ضرب المثل معروف را شنیده اید، که مثل هوای بهار می ماند. بله بهار فصل تغییر ها و زنده شدن هاست. این خاصیت بهار است که حتی در مد و پوشاک هم تاثیر گذار است.

تنوع مدل ها و رنگ ها به قدری در این فصل مهیج هستند که میتوانند هر لحظه شما را شگفت زده کنند. تغییر دمایی که در این فصل رایج است باعث شده تا امسال کت ها هم بتوانند در کنار لباس های راحت، کمد شما را همراهی کنند.مدل های بهاری امسال با الهام از سال های گذشته اما با تغییراتی درست و زیبا دیده میشوند.

از سال گذشته به دلیل درگیری جهان با بیماری کرونا،همه ما مدت زمان زیادی را در خانه هایمان و با همان لباس های راحت و خانگی خود گذرانده ایم. برای عبور آسان تر از این دوران طراحان مد هم در سراسر دنیا با در نظر گرفتن این موضوع،سعی کرده اند راحتی را در لباس ها جز اولیت ها قرار دهند.

البته سبک های دیگر هم همچنان طرفداران خود را دارند.اما این لباس ها علاوه بر ظاهر شیک به دلیل راحتی زیادی که دارند هم بسار پرطرفدار شده اند.خصوصا بین نوجوانان و جوانان این سبک از پوشش بیشتر جلب توجه کرده است. در ادامه با بخش مد و پوشاک بدانیم همراه باشید تا چند نمونه زیبا و شیک را با هم بررسی کنیم.

مانتو های راحت

اصطلاحا به مانتو هایی که پارچه های سبک دارند و معمولا کمی گشاد هستند گفته میشود. این مدل ها تقریبا مناسب همه هستند. چه افرادی که لاغر هستند یا بدن پری دارند. این مدل ها در هوای بهار چون پارچه سبکی دارند به خوبی بدن را خنک نگه میدارند.

مدل مانتو راحت بهاری

مانتو بهاری راحت

مدل مانتو راحت بهاری

مانتو بهاری راحت

 

 

مانتوهای بلند

این مدل مانتوها سال های زیادی است که هرساله جز طراحی های بهار و تابستان قرار میگیرند. یکی از دلایل آن میتواند این باشد که در عین راحتی، استایل خانومانه شما را هم حفظ میکند. مانتوهای بلند میتواند قد شما را بلندتر نشان دهد و اگر اضافه وزن دارید این مدل ها پوشش مناسبی برای شما ایجاد میکنند.

مانتو بهاری بلند

مانت

مانتو بلند بهاری

مانتو بلند بهاری

مانتو بلند بهاری

مانتو بلند بهاری

مانتوهای توری

 نگاه کردن به مدل های توری میتواند تداعی کننده نسیم های خنک بهاری باشد. این مدل ها مناسب دورهمی ها و جشن های شما در فصل بهار هستند. زیبایی چشم نواز این مدل ها باعث میشود هر خانمی تمایل داشته باشد یکی از آنها را در کمد لباسش داشته باشد.

مانتو بهاری توری

مانتو توری بهاری

مانتو توری گل دار مانتو توری صورتی مانتو توری آبی

مانتو های کتی

این کت های جذاب هم جز مدل های پرطرفدار امسال هستند.با رنگ های زیبایی که در این کت ها استفاده شده چشم های همه را به دنبال خود میکشند. کت و شلوار ها علاوه بر استایل رسمی که میتوانند به شما دهند، میتوانند راحت هم باشند.فرم گشاد این کت ها تفاوت این مدل های جدید با مدل های قدیمی آنهاست. ترکیب این کت ها به صورت تکی با لباس های دیگر یا با شلوار های ست آنها دو حالت استفاده از این کت های جذاب است.این کت ها هم باشلوار های راسته و هم با شلوار های گشاد ترکیب فوق العاده ای خواهد شد.

مانتو کتی زنانه با شلوار

مانتو کتی زنانه با شلوار

مانتو کتی زنانه با شلوار

مانتو کتی زنانه با شلوار

مانتو کتی خردلی

مانتو کتی زنانه با شلوار

مانتو کتی زنانه

مانتوهای کوتاه با شلوار جین

استایل پرطرفدار بین جوانان و نوجوانان حتما ترکیبی از جین ها را در خود دارند.شلوار های جین با مانتو های کوتاه رنگی در بهار بهترین انتخاب برای یک گشت روزانه و خرید با دوستانتان است. این استایل را حتما انتخاب کنید چون این ترکیب میتواند شما را جوان از چیزی که هستید نشان دهد.

مانتو کوتاه با شلوار جین

مانتو کوتاه با شلوار جین

مانتو کوتاه با شلوار جین

مانتو کوتاه با شلوار جین

مانتو کوتاه با شلوار جین

آشنا شدن با جدیدترین مدل های لباس و ترند های زیبایی بهاری به شما کمک میکند تا انتخاب هوشمندانه ای داشته باشید . و در نهایت خریدی به روز داشته باشید.

 

 

 

(Visited 303 times, 1 visits today)