زمان مطالعه: 3 دقیقه

پیرسینگ گوش یکی از معروف ترین پیرسینگ ها در جهان است. سوراخ کردن گوش از زمان های بسیار قدیم بوده است.

پیرسینگ به طور کلی همان سوراخ کردن هر قسمتی از بدن برای نصب اشیا تزیینی است.همانطور که احتمالا تا الان متوجه شده اید، در سال ۲۰۲۱ پیرسینگ گوش بسیار ترند شده است. و مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است. و گوشواره های پیرسینگ در مدل های مختلف و زیبا عرضه شده اند.

در گذشته سوراخ کردن گوش بیشتر در خانم ها دیده میشد اما امروزه بین آقایان هم رواج پیدا کرده است. این علاقه به ایجاد چندین سوراخ در قسمت های مختلف گوش یا اصطلاحا همان پیرسینگ گوش یک سلیقه کاملا شخصی است.

استفاده از زیورآلات دیگر غیر از گوشواره معمولی بر روی گوش ها میتواند سبک شمارا شخصی تر کند و باعث ایجاد تمایز شما شود.شما باید قبل از ایجاد چندین سوراخ در قسمت های مختلف گوش، طراحی دلخواه خود را پیدا کنید.مثلا در کدام قسمت ها تمایل به انجام پیرسینگ دارید .اینجا در بخش زیبایی بدانیم چندین طرح زیبا برای شما آماده کرده ایم تا ایده بگیرید.

سبک خود را داشته باشید

اگر طرفدار گوشواره های براق و نگینی هستید این ایده خوبی برای شماست. ترکیبی از جذابیت و مدرنیته که هم جلوه کاملا دخترانه دارد و هم همسو با مد روز است.

مدل گوشواره پیرسینگ ترند ۲۰۲۱

طرح لایه ای

ایجاد هشت سوراخ در امتداد لاله گوش میتواند این سبک لایه ای جذاب را ایجاد کند.

طرح جفتی

پیرسینگ گوش حتما به معنای ایجاد کردن چندین سوراخ در گوش نیست.شما میتوانید یک جفت سوراخ در نرمه گوش ایجاد کنید. و در عین ظرافت سبک جدیدی هم برای زیباتر کردن گوش های خود امتحان کنید.

گوشواره پیرسینگ ترند ۲۰۲۱

طرح مبالغه آمیز اما نامحسوس

این گوشواره های زیبا که خیلی چشم نواز هستند و در عین حال ظرافت خاصی دارند.شاید ظاهر درخشانی داشته باشند اما بسیار ملیح و دخترانه هستند.

مدل گوشواره پیرسینگ ترند ۲۰۲۱

طرح مهمانی گوش

وقتی انتخاب اینکه کدام گوشواره را بیاندازید برای شما سخت است چرا همه را با هم ترکیب نمیکنید؟این سبک جذاب میتواند گوش شما را از یکنواختی هم نجات دهد.

مدل گوشواره پیرسینگ ترند ۲۰۲۱

مدل گوشواره پیرسینگ ترند ۲۰۲۱

طرح حلقه ای جفت

گوشواره های حلقه ای از قدیم بسیار پرطرفدار بوده اند. اما چند وقتی است که گوشواره های حلقه ای به صورت جفتی روی یک گوش دیده شده اند.که بسیار هم جذاب و زیبا به نظر میرسند. اگر سوراخ اضافی روی گوش خود ایجاد نکردید، و حس میکنید این جفت گوشواره های حلقه ای کافی نیستند. میتوانید  گوشواره های پیرسینگ مگنتی یا فنری هم به آنها اضافه کنید.

مدل گوشواره پیرسینگ ترند ۲۰۲۱

طرح مینیمال

اگر دنبال طرح های کمی مینیمالیستی هستید این گزینه ها عالی هستند.

مدل گوشواره پیرسینگ ترند ۲۰۲۱

طرح چند حلقه ای

قرار گرفتن گوشواره های حلقه ای در امتداد لاله گوش هم ایده زیبا وهمچنین آسانی به نظر میرسد.

طرح مرواریدی

سبک کاملا دخترانه ای که اگر از این مدل ها بین گوشواره های خود نداشته باشید جای خالی آن را کاملا حس خواهید کرد. این ترند ایده زیبایی برای مهمانی ها و دور همی های دخترانه شما میتواند باشد.

طرح حلقه های طلا

پیرسینگ گوش به حدی بین جوانان رواج پیدا کرده و مورد علاقه است که میتوانید به راحتی گوشواره های پیرسینگ از جنس طلا هم پیدا کنید.که البته این حالت شیک و گران قیمت تری به استایل شما میدهد.

مدل گوشواره پیرسینگ ترند ۲۰۲۱

و در آخر نکته مثبتی که درباره پیرسینگ گوش وجود دارد این است که یک اکسسوری مختص فصل خاصی مثل زمستان نیست.بلکه در هر فصلی شما میتوانید از آنها به عنوان اکسسوری کامل کننده استایل خود کمک بگیرید.

 

 

 

 

(Visited 958 times, 1 visits today)