زمان مطالعه: 2 دقیقه

مناسبت های زندگی هر فرد میتواند یادآور خاطرات خوب زیادی برای او باشد.

بعضی ها دوست دارند هر ساله این مراسم ها را جشن بگیرند. و با چند عکس یادگاری آن روز خاص را در خاطراتشان ثبت کنند.حالا میتواند تولد خودشان، فرزندشان یا هر یک از اعضای خانواده باشد.

یا برای مراسم هایی همچون عقد، جشن نامزدی، فارغ التحصیلی و یا چندین سال اخیر تعیین جنسیت نوزاد بسیار پرطرفدار شده است . اما نکته مشترک و مهم این است که همه این مراسم ها با وجود کیک است که کامل میشوند.

سال های گذشته همه به داشتن یک کیک آماده که نام افراد روی آن نوشته میشد بسنده میکردند.اما با گذشت سالها و طبیعتا پیشرفتی که هنر شیرینی پزی و کیک پزی داشته، مدل های زیبا و جذابی که چشم ها را خیره میکنند درست شده است.

و اکثر افراد ترجیح میدهند کیک خاص و مطابق سلیقه خودشان را در مراسم هایشان داشته باشند.این کیک های مناسبتی مهمترین ویژگی که دارند، خاص بودن آن ها است.و اینکه میتوانید در کنار انتخاب مدل، مزه آن هارا نیز مطابق سلیقه خود انتخاب کنید.

هنر کیک پزی ظرافت بالایی نیاز دارد. و به دلیل ظرفیت بالایی هم که برای هر نوع خلاقیتی در مدل کیک ها و یا در طعم کیک ها دارد، بسیار بین خانم ها پرطرفدار شده است. و هر خانمی سعی کرده برای یک بار هم که شده تجربه پختن کیک در خانه را تجربه کند.

انواع کیک ها از جمله کیک های تصویری،عروسکی، ژله ای و مدل های مختلف، انتخاب را دشوار کرده است.در کنار تنوع در مدل ها اینبار تنوع در مزه های مختلف هم شمارا شگفت زده خواهد کرد.

اما داشتن هرکدام از این کیک های خاص و زیبا بسیار وسوسه کننده است.در این بخش از سبک زندگی بدانیم چند مدل بسیار خاص و زیبا را برای ایده گرفتن جهت مراسم های شما معرفی میکنیم.

کیک تولد بچه‌گانه

 

کیک تولد بچه گانه

کیک تولد بچه گانه

کیک نامزدی

 

کیک نامزدی

کیک فارغ التحصیلی

 

 

کیک تعیین جنسیت نوزاد

کیک عقد

 

کیک تولد دخترونه

کیک تولد دخترونه باب اسفنجی

 

و در آخر اگر دوست دارید کیک مورد علاقه تان را خودتان درست کنید، این دستورالعمل طرز تهیه کیک خانگی بهترین انتخاب است.

 

(Visited 6,818 times, 6 visits today)