زمان مطالعه: 5 دقیقه

بهار از راه رسیده است و بهترین زمان برای آشتی با رنگ های شاد و کنار گذاشتن هر عادت قدیمی در استفاده از رنگ های تیره و بی روح است.

استفاده از رنگ های تیره و کسل کننده چه در پوشش باشد یا آرایش روزانه با حس زندگی که در این فصل هست در تناقض است.

پس با یک تغییر رویه ساده در سبک آرایش و لباس میتوانیم بهترین حس را در بهار تجربه کنیم. با ورود به سال جدید همه دنیا رو به سادگی و استفاده از نمادهای زیبایی طبیعی رفته است. این بهترین خبر برای پوست ما هم میتواند باشد!چون دیگر خبری از آرایش های سنگین و شلوغ نیست.

همانطور که میدانید استفاده از محصولات مراقبت پوستی طی چند سال اخیر افزایش چشم گیری داشته است. و این یعنی زمینه سازی چندین ساله برای ایجاد این روند های مد در نظر گرفته میشود.

پس با ما همراه باشید تا در بخش زیبایی بدانیم این ترندهای پر طرفدار را بشناسیم.

بهترین ترند های آرایشی بهار ۲۰۲۱

رنگ های رنگین کمان

این ترند آرایشی از رنگ های رنگین کمان و شکوفه های پاستلی الهام گرفته شده است و به صورت رنگ های نزدیک به هم به عنوان سایه و رژگونه و رژ لب استفاده میشود .که با تناژ رنگی کمتر برای گونه ها و پشت چشم و بیشتر برای لبها استفاده میشود.یعنی در این آرایش لبها پر رنگ تر هستند و بیشتر از سایر اعضای صورت به چشم می آیند.

این آرایش به شما کمک میکند تا چهره ای جوان تر و شاداب تر داشته باشید و کاملا متناسب با فصل بهار است.

آرایش بهاری

آرایش بهاری

آرایش بهاری

مات های مدرن

شاید نام این ترند آرایشی طوری است که ممکن است شما را کمی گمراه کند.چون برای این فصل رنگ های مات اصولا پیشنهاد نمیشوند .اما اینبار فرق میکند. این ترند تاکیدی که بر مدرن بودن رنگ های مات دارند باعث تمایز آن شده است.

استفاده از رنگ های روشن و مات به عنوان رژ لب و سایه و همینطور رژگونه مات اما ملایم میتواند حس گرمی بهار را به خوبی منتقل کند. و برای کسانی که تمایلی به براق بودن پوستشان ندارند این ترند بهترین انتخاب است.

آرایش مات طبیعی

آرایش مات طبیعی

آرایش مات طبیعی

آرایش بهاری ترند۲۰۲۱

قطره شبنم روی پوست

لطافت پوست یکی از فاکتور های مهم سلامت پوست ما است. این ترند های بهاری کمک زیادی در لطیف نشان دادن پوست ما میکنند.همانطور که مشخص است هرچه لایه های کمتری از مواد آرایشی روی پوست ما باشد، سطح پوست ما مشخص تر است و از خط و خطوط و ضخامتی که ممکن است کرم های آرایشی روی پوست ما ایجاد کنند دورتر است.

این ترند هم همانطور که از نامش مشخص است تاکید بر لطافت پوست دارد. پس ما میتوانیم با استفاده از یک کانسیلر متناسب با رنگ پوست خود برای محو کردن لک ها و تیرگی زیر چشم و یک ضد آفتاب مناسب پوست خود این حس سبکی و لطافت را در پوستمان ایجاد کنیم.

برای پر رنگ تر کردن این طراوت میتوانیم از کمی هایلایتر هم بر روی گونه ها، نوک بینی و چانه استفاده کنیم.

آرایش طبیعس

آرایش بهاری

آرایش طبیعی

آرایش طبیعی

آرایش بهاری ترند ۲۰۲۱

بهترین ترند های مدل مو بهاری ۲۰۲۱

به سمت بالا زدن و عقب دادن موها

هوای خوب بهاری موجب میشود تا بسیاری از میهمانی ها و مراسمات در این فصل برگزار شوند. مدل موی معرفی شده در این ترند، یک مدل مو مجلسی و مناسب میهمانی هاست که با حال و هوای بهاری هم هماهنگ است.

در این مدل که بین افراد معروف هم بسیار مورد استقبال بوده، موهارا به سمت بالا و عقب شانه میزنیم و با استفاده از فیکس کننده های مو آنها را ثابت نگه میداریم.این مدل دغدغه شما برای بهم ریختگی موها حین مهمانی را نیز از بین میبرد.

مدل موی بهاری

مدل موی بهاری

مدل موی بهاری ترند ۲۰۲۱

موهای سالم

به جرات میتوان گفت داشتن موهایی سالم و خوش حالت ایده آل همه افراد است. چون تاثیر زیادی در ظاهر افراد دارد.به خصوص خانم ها که اکثرا تمایل به داشتن موی بلند دارند گرچه نگهداری از آن به مراتب سخت تر از موهای کوتاه است. پس مطمئنا مراقبت از مو و رسیدگی به آن ارزش صرف زمان و هزینه را دارد.

پس داشتن موی سالم و خوب هم میتواند یک ترند پرطرفدار باشد. پس بهتر است اگر موهای آسیب دیده ای داریم در ابتدا با محصولات محافظتی و تقویتی مو به آن ها رسیدگی کنیم .

بسیاری از خانم ها از چرب شدن و سنگین شدن موهای خود شکایت دارند. که یکی از دلایل آن میتواند استفاده از ماسک مو باشد در حالی که موهای آن ها نیاز به آن ندارد. تجمع این مواد روی مو میتواند باعث سنگین و چرب شدن موها شود.

میتوانید برای رفع این مشکل از شامپوهای مخصوص موهای چرب استفاده کنید.

اگر احساس میکنید که موهای شما نیازمند مواد مغذی است، میتوانید از ماسک های مویی که به ریشه مو نفوذ میکنند و از درون مشکل را حل میکنند استفاده کنید. به جای استفاده از محصولاتی که روی ساقه موها تجمع پیدا میکنند.

مراقبت از مو

مراقبت از مو

مراقبت از مو

مراقبت از مو ترند بهاری ۲۰۲۱

 

 

(Visited 216 times, 1 visits today)