زمان مطالعه: 7 دقیقه

همه می خواهند در شب مهمانی کاملاً زیبا به نظر برسند و این با یک آرایش چشمگیر ممکن خواهد شد .

ظاهری ایده آل با داشتن یک لباس زیبا و یک میکاپ مناسب با لباس شما به راحتی بدست می آید.این یکی از شرایطی است که میتوانید با جسارت و خلاقیت، ظاهری جدید و زیبا از خود ایجاد کنید. همه افراد برای مهمانی ها میخواهند کمی فراتر از آرایش روزمره خود را تجریبه کنند و با ظاهری مناسب در مراسم حضور داشته باشند. سبک، رنگ لباس، چشم و یا رنگ پوست شما هرچه باشد، یک مدل آرایش خیره کننده برای شما وجود دارد. به خواندن این مطلب در بخش آرایش و زیبایی بدانیم ادامه دهید تا بتوانید برای شب بزرگ خود الهام بگیرید.

1.آرایش طبیعی

اگر سبک آرایش روزمره شما ملایم یا کم رنگ است، آرایش طبیعی یک انتخاب عالی برای شماست. این سبک “من ، اما بهتر” است که از تکنیک های ظریف برای تأکید بر بهترین ویژگی های شما استفاده می کند. انجام آن بسیار راحت است و تمام شب نیز دوام خواهد داشت. دیگر نگران افتادن مژه های مصنوعی یا پاک شدن رژ لب خود نخواهید بود! از کرم پودر با پوشش بالا استفاده کنید. از کرم مرطوب کننده به عنوان پایه برای زیر کرم پودر استفاده کنید و برای اینکه روشن تر و براق تر بنظر برسد کمی هایلایتر مایع مخلوط کنید. خیلی کم قسمت داخلی چشم و استخوان های گونه خود را کانتور کنید.سپس  ژل ابرو و  بعد از ریمل استفاده کنید. یک رژ لب نیمه مات یا مخملی نزدیک به رنگ لب طبیعی شما این آرایش را کامل می کند.

آرایش طبیعی دخترانه

 

2.آرایش ساده

این آرایش، فوق العاده زیبا و جوانانه است و با یک لباس فانتزی بسیارچشم نواز خواهد بود . این سبک فقط کمی از آرایش روزمره پیچیده تر است و از آنجا که رنگ های سایه چشم و رژ لب با یکدیگر مطابقت دارند، نیازی به تلاش بیش از حد نیست. با یک کرم پودر مات و طبیعی شروع کنید، مقداری برنزر به خط گونه خود و اطراف شقیقه بزنید و ابروهای خود را پر کنید. بعد،سایه هلو ای رنگ و رژ لب مایع مات استفاده کنید. در مرحله آخر مژه ها را با مژه فر کن کمی حالت دهید .ریمل را چندین بار روی مژه های خود بکشید تا حسابی تیره و پر بنظر برسند. اگر زرق و برق اضافی هم خواستید میتوانید از مژه مصنوعی پرپشت هم استفاده کنید.

 

آرایش ساده دخترانه

3.آرایش مناسب پوست های تیره

رنگ های تیره پوست، مثل یک بوم نقاشی آماده امتحان جسورانه ترین رنگها هستند.خانم هایی با رنگ پوست تیره میتوانند خیلی راحت از ترفند های گریم برای آرایش استفاده کنند .بدون اینکه آرایش آنها زیاد بنظر برسد.حتما سایه ای طلایی با براق کننده های فراوان را امتحان کنید و برای زاویه سازی صورت از تن های برنز و قهوه ای استفاده کنید. خط چشم مشکی و دنباله دار و رژلب قرمز پر جنب و جوش را برای پایان جذاب این آرایش انتخاب کنید .فقط در نظر داشته باشید که ممکن است صورت شما چند درجه روشن تر از بدن شما باشد پس به هنگام زیرسازی دقت کنید که رنگ پوست صورت خود را بارنگ بدن خود یکی کنید.

آرایش برای پوست تیره

4.آرایش چشم اسموکی

آیا آرایشی کلاسیک تر از سایه چشم دودی سراغ دارید؟ میتوانید با به کار بردن سایه های متالیک درآن ها ظاهری به روز به آن بدهید. رنگ یاسی که یکی از رنگهای ترند سال است را هم میتوانید در آرایش چشم دودی خود امتحان کنید. برای شروع بهتر است رنگهای تیره را در خط مژه و یک سوم بیرونی پلک خود  بزنیدو خیلی کم به سمت داخل چشم محو کنید. این به چشمان شما یک شکل گربه ای جذاب می دهد. بدون اینکه آنها را کوچکتر نشان دهد. وقتی نوبت به چسباندن مژه های مصنوعی می رسد، مژه ای را انتخاب کنید که انتهایی بلندتر و پرتر داشته باشد تا شکل آرایش دودی شما را تقویت کند. برای اینکه توجه ها روی چشمان شما متمرکز شود بهتر است از یک رژ لب نزدیک به رنگ طبیعی لب خود استفاده کنید.

 

آرایش چشم دودی دخترانه

 

5.آرایش طلایی و رزگلد

رنگ رزگلد و طلایی از رنگ های جذاب در جهان جواهرات – به ویژه برای تابستان – بوده و در دنیای آرایش نیز تفاوتی ندارد. اگر تناژ رنگ پوست شما بارنگ طلا و جواهرات هم خوانی دارد پس این آرایش هم مناسب شماست. یک سایه چشم با رنگ طلایی و رزگلد به سبک هالو که اخیرا بسیار پرطرفدار بوده بزنید.به این صورت که قسمت انتهای پایین و بالای استخوان پلک را تیره و بین آن ها را روشن کنید .تا چشم شما ظاهری گردتر و بزرگتر پیدا کند. یک رژ لب مات متناسب با رنگ گلگون سایه ی خود انتخاب کنید.این آرایش به چهره شما آرامشی خاص میخشد.

آرایش دخترانه زیبا

سایه چشم هالو

 

6.آرایش صورتی

آرایش صورتی رنگ مورد علاقه بیشتر افراد است چون زنانه و همه فن حریف است. وقتی قرار است تنها از یک رنگ به عنوان سایه استفاده کنید پس بهتر است تن هارا تغییر دهید تا خیلی یکنواخت بنظر نرسد. یک هایلایتر صورتی و براق در گوشه های داخلی چشم شما باعث بازتر نشان دادن آنها می شود. در حالی که سایه های تیره تر در قسمت بیرونی آن را پر زرق و برق و مناسب برای یک مراسم شب میکند. همچنین رژ لب صورتی کمی پر رنگ و براق باعث می شود تا آرایش شما از روزمرگی خارج شود و زیبا و ظریف و مناسب مهمانی باشد.

آرایش صورتی دخترانه

 

7.آرایش مناسب رنگ چشم قهوه ای

رنگ های شکلاتی موجود در چشم های قهوه ای خود را میتوانید با سایه هایی به رنگ شاه بلوطی و قهوه ای پر رنگ تکمیل کنید. این سایه ها رنگ چشم شما را عمیق تر می کند و جلوه ای مرموز و اسرارآمیز به چشمان شما می دهد. از خط چشم مشکی در خطوط مژه بالا و پایین خود برای تأکید بر شکل چشم استفاده کنید. به این صورت فرم چشم شما بین سایه های تیره گم نمی شود. در نهایت، این ظاهر ظریف با چشمانی تیره را با یک ابرو گرافیکی جسورانه کامل کنید.

آرایش چشم قهوه ای

 

8.آرایش مناسب رنگ چشم سبز

چشمگیر بودن رنگ سبز باعث میشود این رنگ چشم ها می توانند در برابر رنگهای پررنگ ایستادگی کنند. با رنگ زیبای چشمان خود سایه چشم زمردی و خط چشم آبی را امتحان کنید. با ترکیب این رنگهای جذاب، سبک سایه دودی ایجاد کنید و خط چشم مشکی را هم اضافه کنید تا جلوه چشمگیر آن کامل شود. با این حال، ریمل زیاد سنگین نزنید. چون رنگ های تیره این سایه ها به طور طبیعی چشم ها را برجسته تر و مژه های شما را ضخیم تر نشان می دهد. برای ماندگاری بیشتر سایه خود میتوانید از پرایمر هم زیر سایه خود استفاده کنید .برای اینکه چشمان سبزتان کانون توجه هاباشد، از رژ لب نود استفاده کنید. بنظر میرسد بهتر باشد بجای رژگونه هم از برنزر استفاده کنید.

آرایش رنگ چشم سبز

 

9.آرایش مناسب چشمان آبی

وقتی نوبت به چشم های آبی می رسد، تن رنگ برنز-نارنجی توجه میکاپ آرتیست ها را به خود جلب میکند. به این دلیل که رنگ های آبی و نارنجی روی دایره رنگ ها در مقابل یکدیگر قرار دارند، همچنین آنها در طبیت مکمل همند. سایه را در اطراف افراد چشم خود پخش کنید تا رنگ آبی اقیانوس چشم شما خودش را نشان دهد. رژگونه صورتی نیز می تواند به نشان دادن بیشتر چشم های آبی شما کمک کند. و همچنین خط چشم قوه ای به جای خط چشم مشکی استفاده کنید .چون خط چشم قوه ای ملایم تر است و خط چشم مشکی تند تر است و رنگ چشمان  شما را پنهان میکند.

آرایش چشم آبی

(Visited 327 times, 1 visits today)