زمان مطالعه: 6 دقیقه

جسور باشید و با پیشرفت سال ،جدیدترین سبک ها را امتحان کنید. از نمایشگاه های طراحان مختلف گرفته تا مد های سبک خیابانی. خوشبختانه امسال با سبک ها و ظاهر های زیادی رو به رو هستید که میتوانید با هرکدام که هم راستای خصوصیات شماست همراه باشید. از ترکیب رنگهای خنثی همه جا حاضر گرفته، تا هزاران رنگ سایه روشن که منتظر هستند تا با هر سلیقه ای انتخاب شوند. آماده باشید تا برخی از این مدل های پالتو جدید و به روز را در بخش مدروز بدانیم با هم دنبال کنیم.

1.کت و شلوار های رنگی روشن

بیانیه ای صادر کنید ویک قرار با دوستانتان ترتیب دهید تا همه با این لباس های روشن حاضر شوند و نوشیدنی بنوشید. این رنگی رنگی ها روز همه را درخشان می کنند و به کمد لباس شما روح میبخشند . به جای اینکه به دنبال ایده های سنتی باشید، خود را بارنگ های قرمز و آبی به چالش بکشید. رنگی پیدا کنید که به بهترین وجه، مناسب پوست شما باشد و دگرگونی در سبک پوشش شما ایجاد کند. لوازم جانبی مانند یک کیف دستی پررنگ و یک جفت پاشنه بلند شیک را اضافه کنید. این یک گزینه همه کاره است که این امکان را به شمامی دهد تا در میان جمع برجسته باشید.

 

ترند پالتو 2020

ترند پالتو 2020

جدیدترین کت و شلوار زنانه

ترند پالتو 2020

2.کت های چرم قهوه ای

بگذارید هوای سرد زمستان سلطنت کند در حالی که کت قهوه ای چرمی خود را تکان می دهید. این مدل پالتو های چرم مصنوعی یک گزینه کلاسیک ولی کم تحمل در برابر سرمای زمستان هستند که با این وجود محبوبیت خود رابین مدل های زمستانی حفظ کردند.یک شلوار تنگ یا دامن کوتاه میتواند گزینه مناسبی برای تشکیل یک ست چشم نواز با این مدل پالتو باشد.حتی می توانید کمر آن را گره بزنید.مناسب ترین رنگها برای پوشیدن با این مورد شامل سیاه ، خاکستری یا آبی است. همیشه آماده پوشیدن این گزینه خیره کننده باشید.

مدل جدید پالتو 2020

مدل جدید پالتو 2020

مدل جدید پالتو 2020

3. رنگ هایی با تناژ طبیعی

استایل هایی با تناژ رنگ های طبیعی یکی از طولانی ترین مدهای چند فصل گذشته است و به زودی به نقطه پایان نخواهد رسید. این لباس های تک رنگ و خنثی به راحتی با همه چیز جور می شوند و برای همه عالی به نظر می رسند. دامنه انتخاب وسیعی از یک کت و شلوار شنی رنگ با یقه گردن تا دامن چرمی در مقابل شماست. از امتحان سایه های مختلف این لحن خنثی نترسید – رنگ شنی ، شتری یا حتی گاو کوهی را امتحان کنید. این فرصت ها بی پایان است ، و گزینه ای بی انتها برای کمد هر کسی است.

مدل پالتو زنانه جدید

پالتو زنانه جدید

پالتو زنانه جدید

پالتو زنانه جدید

پالتو زنانه جدید

 

4.فرو بردن پاچه شلوار در چکمه ها

مخلوط کردن و تطبیق سبک های جدید راهی عالی برای کشف چیزهای جدید است ، و این کاری است که این سبک اخیرا انجام می دهد. فرو بردن شلوار پا صاف در چکمه ها جلوه جالبی به لباس های کلاسیک میدهد و پیچ و تاب ظریفی به پوشش شما اضافه می کند. حتی اگر ترجیح شما پوشش به سبک کابوی هاست ،میتوانید متناسب با شخصیت خود وارد این سبک شوید.

جدیدترین پالتو های زنانه

5.ترکیب رنگ آبی و رنگ های طبیعی

به عنوان یکی از برجسته ترین ترکیبات رنگ در این فصل ، رنگ های خنثی با پیچ و تاب آبی یک انتخاب محبوب است. این سبک برخی از داغترین رنگهای چند ماه اخیر را با هم ترکیب می کند و چرخشی جادویی روی آن ایجاد می کند. یک کت و شلوار قهوه ای براق با یک کیف دستی آبی روشن انتخاب کنید، یا یک مجموعه تک رنگ از کت و لباس و یک جفت پوتین چرمی کلاسیک را امتحان کنید. این گزینه خیره کننده برای هر کسی است و بسیار متنوع است که می توانید صدها قطعه مختلف را کنار این سبک امتحان کنید و لذت ببرید.

لباس زمستانی زنانه

6. پالتو های بلند زرد رنگ

با این پالتو های بلند به رنگ آفتاب میتوانید به استقبال سردترین روزها بروید.رنگ زرد جسورانه و پر جنب و جوش است و مطمئناً چندین سر را به دنبال خود چرخانده است. این رنگ را میتوانید با تن های مختلف همراه کنید یا آن را با یک یقه سفید و چکمه های قهوه ای ترکیب کنید. از یک پالتو مدل کارآگاهی  گرفته تا یک پالتو پف دار ، راه های زیادی وجود دارد که باعث می شود این ترکیب آسان برای شما مفید باشد!

پالتو بلند زنانه

7.چکمه های چروک و کرم رنگ

این کفش ها دقیقاً زیر زانو هستندو در ماه های سرد سال بسیار عالی به نظر می رسند. چه سایه ای گرم از کرم را ترجیح دهید و چه لباس سفید خود را بپوشید ، می توانید با این چکمه ها هرلباسی را به اوج خود برسانید. تزکیب این چکمه ها با یک تی شرت سفید یا یک پیراهن دکمه ای در زیر پالتو های کوتاه یا پالتوهای سایزبزرگ، شما را شگفت زده خواهد کرد.

چکمه های چروک جدید

8.طرح ببری

هر فصل ، یک طرح حیوانی جدید به عنوان طعمه برای علاقه مندان مد خودنمایی میکند. در فصل زمستان الگوی ببری دیوانه کننده خواهد بود . این طرح جالب و جذاب یک راه عالی برای زنده کردن لباس تک رنگ است .ترکیب رنگ قهوه ای گرم و مشکی با دمای پاییز کاملاً مطابقت خواهد داشت. یک شلوار جین آبی به ترکیب اضافه کنید و از بازی با لوازم جانبی یا کفش طرح دار نترسید. کمی با این روند سرگرم شوید؛ این یک روش آسان برای تازه کردن ظاهر شماست.

طرح ببری برای زمستان

9.کیف های دستی تخت و رنگی

کیف های چرم دستی یک گزینه عالی برای ماه های سردتر است و روش های سرگرم کننده زیادی برای پوشیدن آن وجود دارد. در بین بقیه لباس های خود یک کیف دستی روشن هم قرار دهید. رنگ نارنجی را در بین قهوه ای ها و رنگ های خنثی قرار دهید و زرد را در بین ترکیب لباس های آبی و یا سورمه ای را با رنگ سفید امتحان کنید. این لوازم جانبی را برای حداکثر  تاثیرگذاری روی سبک پوشش و جذابیت خود، در زیر بازو نگه دارید . این انتخابی راحت برای همه است.

کیف دستی زنانه جدید

10.گردنبند های زنجیری و گوشواره های حلقه ای

وقتی نوبت به اکسسوری ها میرسد بعضی اوقات میتوان گفت هرچه بیشتر بهتر. در این فصل ، چرا یک جفت گوشواره حلقه ای خیره کننده یا یک گردنبند زنجیره ای شیک اضافه نمی کنیم؟ این گزینه های جواهرات کلاسیک، در طراحی، بدون محدودیت زمانی  هستند و با هر نوع لباس هماهنگی دارند.

جواهرات جدید زنانه

(Visited 1,161 times, 1 visits today)